Startschema Ploegentijdrit 2021

Met trots presenteren wij het definitieve startschema voor de Ploegentijdrit Gilze op zaterdag 18 september 2021.  Per categorie (Jeugd, Recreanten, Licentiehouders) wordt er één klassement opgemaakt.

Link naar PDF-versie startschema Ploegentijdrit Gilze 2021

Laatste wijziging: 18-09-2021 09:00

13:00 – Jeugd

 JeugdblokStarttijdCategorie
1Jong Oranje13.00.00Jeugd
2DRC De Mol 313.01.00Jeugd
3De Jonge Renner13.02.00Jeugd
4DRC De Mol 213.03.00Jeugd
5WV Breda13.04.00Jeugd
6DRC De Mol 113.05.00Jeugd
7TWC Pijnenburg13.06.00Jeugd
8WV Eemland13:07:00Jeugd

13:50 – Blok 1

 Blok 1StarttijdCategorie
1De Doortrappers 213.50.00Recreanten
2Oranjestraat 213.51.00Recreanten
3Linkeballen13.52.00Recreanten
4De Zwart Rijders13.53.00Recreanten
5Dongemond College13.54.00Recreanten
6Ploeg Bontempi13.55.00Recreanten
7Dorste Trappers13.56.00Recreanten
8Tillywood Trappers 213.57.00Recreanten
9D'n Brooy13.58.00Recreanten
10DRC De Mol13.59.00Licentiehouders

14:50- Blok 2

 Blok 2StarttijdCategorie
11Oranjestraat 114.50:00Recreanten
12PizzBoys14.51.00Recreanten
13Bakkerij Ad Spapens14.52.00Recreanten
14Team de Jong15.53.00Recreanten
15Oranjestraat Ladies (D)14.54.00Recreanten
16Vromans Kozijnen14.55.00Recreanten
17Oranjestraat Talententeam14.56.00Recreanten
18WTV Alphen14.57.00Recreanten
19
20

15:50- Blok 3

 Blok 3StarttijdCategorie
21Tillywood Trappers 115.50:51Recreanten
22Boxel Euro Loodvrij15.51.00Recreanten
23Dames Groenewoud (D)15.52.00Recreanten
24Wielerclub Op Zijn Retour 115.53.00Recreanten
25De Doortrappers 115.54.00Recreanten
26Gwws di Corti15.55.00Recreanten
27Assos-Store15.56.00Recreanten
28RECC Breda15.57.00Recreanten
29Bij elkaar geraapt zooitje15.58.00Recreanten
30R&TC Groenewoud15:49:00Recreanten

16:50- Blok 4

 Blok 4StarttijdCategorie
31WV Tourmalet16.50.00Recreanten
32WTC Papillon16.51.00Recreanten
33O2 Factory16.52.00Recreanten
34Worldstream16.53.00Recreanten
35NrWielershop16.54.00Recreanten
36TTT Irish Pub The Banner16.55.00Recreanten
37COERS Cycling Club16.56.00Recreanten
38TTZ Sauna Diana 116.57.00Recreanten
39TT Smits16.58.00Recreanten
40

17:50- Blok 5

 Blok 5StarttijdCategorie
41Merida Adelaar Ladies Cycling Team (D)17.50.00Licentiehouder
4217.51.00
4317.52.00
44Etiennes Angels17.53.00Licentiehouder
45COERS Racing Team17.54.00Licentiehouder
46RWC Ahoy17.55.00Licentiehouder
47Dutch Food Valley CT17.56.00Licentiehouder
48WTC Maaswaal17.57.00Licentiehouder
49AW GROEP - SwaBo Cyclingteam17:58:00Licentiehouder
50WV IJsselstreek17:59:00Licentiehouder