Startschema Ploegentijdrit 2019

Met trots presenteren wij het startschema voor de Ploegentijdrit Gilze op zaterdag 15 juni aanstaande. Per categorie (Jeugd, Dames, Recreanten, Licentiehouders) wordt er één klassement opgemaakt.

Laatste wijziging: 13-06-2019 14:00 PM

14:00 – Jeugd

 JeugdblokStarttijdCategorie
1WV Breda Nieuwelingen14.00.00Jeugd
2DRC De Mol Nieuwelingen14.01.00Jeugd
3Jong Oranje 114.02.00Jeugd
4Jong Oranje 214.03.00Jeugd

14:50 – Blok 1

 Blok 1StarttijdCategorie
1De Doortrappers 214.50.00Recreanten
2WTV Alphen14.51.00Recreanten
3CS030 Dames14.52.00Dames
4Oranjestraat 114.53.00Recreanten
5De Wilde Coureur14.54.00Recreanten
6Oranjestraat Talenten Team 214.55.00Recreanten
7Dongemond College14.56.00Recreanten
8Team De Jong14.57.00Recreanten
9Fietsclub Kees van Boxel 114.58.00Recreanten
10RETO14.59.00Licentiehouder

15:50- Blok 2

 Blok 2StarttijdCategorie
11WV De Vrije Coureur 115.50:00Recreanten
12De Slakskes15.51.00Recreanten
13Oranjestraat 215.52.00Recreanten
14Sauna Diana 315.53.00Recreanten
15D'n Brooy15.54.00Recreanten
16Gildeslager Pijnenburg15.55.00Recreanten
17Oranjestraat Talenten Team 115.56.00Recreanten
18Vromans Kozijnen15.57.00Recreanten
19PIzzBoys 115.58.00Recreanten
20Oranje Leeuwinnen15:59:00Dames

16:50- Blok 3

 Blok 3StarttijdCategorie
21De Doortrappers 116.50:51Recreanten
22TTZ Sauna Diana 216.51.00Recreanten
23GWWS Di Corti16.52.00Recreanten
24Watertaxi Rotterdam16.53.00Recreanten
25FAEMA16.54.00Recreanten
26Fietsclub Kees van Boxel 216.55.00Recreanten
27Team Hommel 116.56.00Recreanten
28CS030 Mannen16.57.00Recreanten
29WMD Ladies Cycling Team16.58.00Dames
3016:49:00

17:50- Blok 4

 Blok 4StarttijdCategorie
31GWC De Adelaar17.50.00Recreanten
32ASML17.51.00Recreanten
33WV Tourmalet17.52.00Recreanten
34TTT Irish Pub The Banner17.53.00Recreanten
35CYCLOTEAM17.54.00Recreanten
36De Adelaar is gevlogen17.55.00Recreanten
37WTC Maas Waal 217.56.00Recreanten
38TTZ Sauna Diana 117.57.00Recreanten
39TT Smits17.58.00Recreanten
4017.59.00

18:50- Blok 5

 Blok 5StarttijdCategorie
41Cyclingteam Flakkee18.50.00Licentiehouder
42WTC Maaswaal 118.51.00Licentiehouder
43TWC Pijnenburg Kleppers18.52.00Licentiehouder
44Team COERS18.53.00Licentiehouder
45Allinq-Krush-IJsselstreek Cycling Team18.54.00Licentiehouder
46Alecto Cycling Team18.55.00Licentiehouder
4718.56.00
4818.57.00
4918:58:00
5018:59:00