Deelnemers Ploegentijdrit 2021

Laatste update: 2021-08-09

Deelnemers 2021 TeleIDEA Jeugdploegentijdrit

Na het grote succes van vorige edities zal ook dit jaar de ploegentijdrit geopend worden met een speciaal blok van jeugdploegen (meisjes/jongens en mixed teams) met of zonder wedstrijdlicentie.
 PloegPlaats
1.Jong Oranje 1Gilze
2.Jong Oranje 2Gilze
3.
4.
5.
6,

Deelnemers 2021 Licentiehourders - Heren/Dames

Ook dit jaar zijn ploegen met een KNWU-licentie van harte welkom op ons evenement. De volgende ploegen hebben hun deelname hiervoor inmiddels bevestigd:
 PloegPlaats
1.C O E R S Racing TeamDen Bosch
2.C O E R S Cycling TeamDen Bosch
3.TWC Tempo Hoppenbrouwers-VIROVeldhoven
4.Willebrord Wil VooruitSint Willebrord
5.FCA Cycling TeamGrave
6.Team Brabant 2000Nieuwkuijk
7.Etiennes AngelsRosmalen
8.AW GROEP - SwABo Cylingteam
9.CC Pavé76 JuniorenEtten-Leur
10.WTC MaaswaalBrakel
11.RTFC DelftDelft
12.Allinq-Krush IJsselstreek CT

Deelnemers 2021 Recreanten

De volgende ploegen hebben zich inmiddels aangemeld voor deelname aan de Ploegentijdrit in Gilze.

 PloegPlaats
1.WTV AlphenAlphen (NB)
2.ASMLVeldhoven
3.‘t Boetiekske Meerssen CyclingMeerssen
4.PizzBoysGilze
5.Wielerclub Op Zijn Retour 1Veghel
6.Watertaxi RotterdamRotterdam
7.Team de JongGilze
8.Assos-StoreMeer (B)
9.Dorstse TrappersDorst
10.Bakkerij Ad SpapensGilze
11.RECC BredaBreda
12.WV TourmaletBaarle-Hertog
13.De DoortrappersGilze
14.Oranjestraat Team 1Gilze
15.Oranjestraat Team 2Gilze
16.Oranjestraat LadiesGilze
17.TTT Irish Pub The BannerGilze
18.De papa's en ome TeunTilburg, Udenhout en Meteren
19.D'n BrooyGilze
20.Nr1WielerShopRijen
21.TTZ Sauna Diana 2Zundert
22.Tillywood Trappers 1Tilburg
23.Tillywood Trappers 2Tilburg
24.WTC PapillonMinderhout (B)
25.Moerkerke-BiognostWelvegem (B)
26.Team SatellietBreda
27.Boxel Euro LoodvrijGilze
28.O2 FactoringRotterdam
29.Worldstream 1Westland
30.Vromans KozijnenGilze
31.TT SmitsGilze
32.LinkeballenGouda
33.Gwws di CortiNaaldwijk
34.Ploeg BontempiGiessen
35.De Doortrappers 2Gilze
36.TTZ Sauna Diana 1Zundert
37.Dongemond College RaamsdonksveerRaamsdonksveer
38.De Zwart RijdersRijen
39.Oranjestraat Talenten TeamGilze