Deelnemers 2018

Deelnemers 2018 TeleIDEA Jeugdploegentijdrit (12-15 jaar)

Na het grote succes van vorig jaar zal ook deze editie van de ploegentijdrit geopend worden met een speciaal blok van jeugdploegen (meisjes/jongens en mixed teams) met of zonder wedstrijdlicentie.
 PloegPlaats
1.Jong OranjeGilze
2.WV BredaBreda
3.Rije RjienRijen
4.

Deelnemers 2018 Recreanten

De volgende ploegen hebben zich inmiddels aangemeld voor deelname aan de Ploegentijdrit in Gilze.

 PloegPlaats
1.PizzBoysGilze
2.Team de JongAlphen NB
3.Van Boxel 1Galder
4.CYCLOTEAM's-Hertogenbosch
5.ASMLVeldhoven
6.WTV AlphenAlphen NB
7.TT Smits 1Gilze
8.Den BrooyGilze
9.Gildeslager PijnenburgGilze
10.Dongemond College 1Raamsdonksveer
11.WV De Wilde CoureurMolenschot
12.WV De Vrije Coureur 1Rijen
13.Gwws - di CortiNaaldwijk
14.De Doortrappers 1Gilze
15.OranjestraatGilze
16.De Doortrappers 2Gilze
17.VidarTilburg
18.De SlakskesWestmalle (B)
19.Team Hommel 1Etten-Leur
20.Oranjestraat Talenten TeamGilze
21.Van Boxel 2Galder
22.TTZ Sauna Diana 1Zundert
23.TTZ Sauna Diana 2Zundert
24.Team VROMANS KOZIJNENGilze
25.TTT Irish Pub The Banner / Van BoxelGilze
26.RECC BredaBreda
27.WV Tourmalet - TT LimarBaarle Nassau
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.

Deelnemers 2018 Licentiehourders - Heren

Ook dit jaar zijn ploegen met een KNWU-licentie van harte welkom op ons evenement. De volgende ploegen hebben hun deelname hiervoor inmiddels bevestigd:
 PloegLand
1.Dutch Food Valley Cycling TeamNederland
2.Krush-IJsselstreek Cycling TeamNederland
3.WV De Jonge Renner JuniorenNederland
4.Team COERSNederland
5.TWC PijnenburgNederland
6.WTC Maas WaalNederland
7.WV BredaNederland
8.GWC de Adelaar 1Nederland
9.GWC de Adelaar - AktieFysoNederland
10.Nationale Militaire PloegNederland
11.Alecto Cycling Team Nederland
12.CT The Bananas?! - Team shifting gearsBelgie

Deelnemers 2018 Licentiehouders - Dames

Dit jaar zal de Ploegentijdrit Gilze worden afgesloten met een finaleblok van dames met een KNWU-licentie. De volgende ploegen hebben hun deelname hiervoor inmiddels bevestigd:
 PloegLand
1.ABP Women Development Team JuniorenNederland
2.Team Sunweb Ladies 1Nederland
3.Team Sunweb Ladies 2Nederland
4.WV Het Stadion DamesNederland
5.WV De Jonge Renner DamesNederland