Deelnemers 2018

Deelnemers 2018 TeleIDEA Jeugdploegentijdrit (12-15 jaar)

Na het grote succes van vorig jaar zal ook deze editie van de ploegentijdrit geopend worden met een speciaal blok van jeugdploegen (meisjes/jongens en mixed teams) met of zonder wedstrijdlicentie.
 PloegPlaats
1.Jong OranjeGilze
2.WV BredaBreda
3.
4.

Deelnemers 2018 Recreanten

De volgende ploegen hebben zich inmiddels aangemeld voor deelname aan de Ploegentijdrit in Gilze.

 PloegPlaats
1.PizzBoysGilze
2.Team de JongAlphen NB
3.Team COERS's-Hertogenbosch
4.CYCLOTEAM's-Hertogenbosch
5.ASMLVeldhoven
6.WTV AlphenAlphen NB
7.TT Smits 1Gilze
8.Den BrooyGilze
9.Gildeslager PijnenburgGilze
10.Dongemond College 1Raamsdonksveer
11.WV De Wilde CoureurMolenschot
12.WV BredaBreda
13.Gwws - di CortiNaaldwijk
14.WTC Maas WaalBrakel
15.OranjestraatGilze
16.ETP ZutphenZutphen
17.Dames WV Het StadionNieuwegein
18.De SlakskesWestmalle (B)
19.Team Hommel 1Etten-Leur
20.Oranjestraat Talenten TeamGilze
21.Het is KoersRosmalen
22.TTZ Sauna Diana 1Zundert
23.TTZ Sauna Diana 2Zundert
24.CT The Bananas?! - Team shifting gearsAdegem (B)
25.TT Smits 2Gilze
26.Nationaal Militaire PloegVeghel
27.WV Tourmalet - TT LimarBaarle Nassau
28.Team VROMANS KOZIJNENGilze
29.Van Boxel 1Galder
30.Van Boxel 2Galder
31.RECC BredaBreda
32.WV De Vrije Coureur 1Rijen
33.Dutch DaysHarderwijk
34.VidarTilburg
35.T.W.C. PijnenburgTilburg
36.DEBAEtten-Leur
37.WV De Jonge Renner JuniorenOosterhout
38.GWC De Adelaar 1Hilversum
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.De Doortrappers / Irish Pub The BannerGilze
49.De Doortrappers 1Gilze
50.De Doortrappers 2Gilze

Deelnemers 2018 KNWU Elite/Beloften

Ook dit jaar zal de Ploegentijdrit Gilze worden afgesloten met een finaleblok voor teams met een KNWU-licentie (Elite en Beloften). De volgende ploegen hebben hun deelname hiervoor inmiddels bevestigd:
 PloegLand
1.Dutch Food Valley Cycling TeamNederland
2.WV De Jonge Renner DamesNederland
3.Krush-IJsselstreek Cycling TeamNederland
4.ABP Women Development TeamNederland
5.ZRTC Theo MiddelkampNederland
6.
7.
8.