Deelnemers 2017


Deelnemers 2017 Jeugd (12-15 jaar)

Primeur! Dit jaar zal de ploegentijdrit geopend worden met een speciaal blok van jeugdploegen (meisjes/jongens en mixed teams) met of zonder wedstrijdlicentie.
 PloegPlaats
1.De Jonge RennerRijen
2.Jong Oranje 2Gilze
3.WV BredaBreda
4.Jong Oranje 3Gilze
5.TWC Pijnenburg Dames NieuwelingenTilburg
6.
7.
8.

Deelnemers 2017 Recreanten

De volgende ploegen hebben zich inmiddels aangemeld voor deelname aan de Ploegentijdrit in Gilze.

 PloegPlaats
1.Bike Team DrachtenDrachten
2.OranjestraatGilze
3.Maas-Waal BBrakel
4.DHLGilze
5.WV De Wilde CoureurMolenschot
6.De Doortrappers 1Gilze
7.De Doortrappers 2Gilze
8.De Doortrappers 3Gilze
9.TT SmitsGilze
10.D'n BrooyGilze
11.CT The Bananas ?!Adegem (B)
12.Team De JongAlphen (NB)
13.De SlakjesWestmalle (B)
14.USWV De Domrenner SportUtrecht
15.RECC BredaBreda
16.NSWV MercuriusNijmegen
17.WTC MaaswaalBrakel
18.Team COERSDen Bosch
19.WV TourmaletBaarle-Nassau
20.Dongemond CollegeRaamsdonksveer
21.ASMLVeldhoven
22.Slagerij PijnenburgGilze
23.PizzBoys 1Gilze
24.DarriesstampersArendonk (B)
25.Eindelozenatuur.nlBreda
26.GWC de Adelaar - AktieFysioHilversum
27.GWC de Adelaar - De Boer Dier en RuiterHilversum
28.TT Wim de Vos FietsenAlphen (NB)
29.Jong OranjeGilze
30.ETP ZutphenZutphen
31.WV Het Stadion (Dames)Nieuwegein
32.E.S.W.V. Squadra VeloceEindhoven
33.Van Boxel 1Galder
34.Van Boxel 2Galder
35.WV TerheijdenTerheijden
36.Team Server PCBest
37.WTV AlphenAlphen (NB)
38.WV De Vrije Coureur 1Rijen
39.WV De Vrije Coureur 2Rijen
40.Oranjestraat 2Gilze
41.TTZ Sauna Diana 1Zundert
42.TTZ Sauna Diana 2Zundert
43.CTWT.nlZaandam
44.WV SmeekensChaam
45.Traaie in het wielTerheijden
46.TT Team Atom6 - AbutriekRoeselare (B)
47.TWC PijnenburgTilburg
48.Tillywood "HRM Wiki" TrappersTilburg
49. TT WTOS-Dutch MountainsMaastricht
50.Los MuchacheauxUtrecht
51.Team BallangrudBreda
52.Watertaxi RotterdamRotterdam

Deelnemers 2017 KNWU Elite/Beloften

Na het grote succes van vorig jaar, zal de Ploegentijdrit Gilze worden afgesloten met een finaleblok voor teams met een KNWU-licentie (Elite en Beloften). De volgende ploegen hebben hun deelname hiervoor inmiddels bevestigd:
 PloegLand
1.Lotto-Jumbo De Jonge RennerNederland
2.UWTC De VolhardingNederland
3.Destil Jo PielsNederland
4.WV SchijndelNederland
5.TWC Tempo HoppenbrouwersNederland
6.GWC de Adelaar - Beuker WielersportNederland